Bežecké tréningy s Bezeckymi Potrebami

Všetko sa bude odohrávať v Košiciach, v okolí našej predajne Bezecke Potreby na Skladnej ulici 1. Odštartujeme to presne v stredu 7. 3. 2018 o 18.30. Stretneme sa u nás na predajni a začneme krátkym workshopom o behu a tým, čo je dôležité robiť či nerobiť, aby bol pre Vás beh radosťou a nie starosťou zo stagnácie, či nebodaj trápením so zraneniami. A kedže beh milujeme a chceme Vás skutočne posunúť ďalej, či naviesť na správnu cestu, bez odborníkov to nepôjde. Preto sme sa obrátili na tých najskúsenejších, ktorí Vám pomôžu pri dosahovaní Vašich cieľov. 

Pri bežeckých tréningoch nám pomôže Pavol Madár, ktorého asi netreba špeciálne predstavovať. Od roku 1997 trenér a športový manažér TJ Obalservis Košice, zabehnutý maratón 2:15:44. Tréner, ktorý priviedol Tibora Sahajdu do cieľa s časom 2:18:44 a splneným limitom na ME 2018, či bežeckým úspechom Jozefa Urbana. A práve tieto vedomosti a skúsenosti budú pripravené posunúť Vaše bežecké zručnosti “trošku" ďalej. 

Druhou pomocnou rukou nám bude Jaro Dulina. Jaro je majiteľom veľmi zaujímavého 3D fitness centra v Crow Arene na Kavečianskej Ceste v Košiciach. Jeho zameraním je funkčný tréning a cvičenia s TRX zariadením. Jarovými rukami prešlo mnoho známych športovcov, ktorí za ním merali dhú cestu, napr: futbalista Herty Berlín Ondrej Duda, strelkyňa Zuzana Štefečková, basketbalistky Good Angels Košice, či bežec Jožko Urban. Je skvelým odborníkom pri zraneniach ako aj pri ich prevencii. A práve preto bude naším, aj Vašim pomocníkom. Lebo beh nie je len o behu. 

Každý tréning bude mať svoj dôvod, svoju postupnosť a preto bude dôležité aby ste mysleli na pravidelnosť. Pôjdeme postupne tak, aby sme osviežili vedomosti a zdokonalili techniku skúseným bežcom, ako naviedli začiatočníkov na správne tréningové návyky. 

Dĺžka tréningu bude cca 60 minút poďla jednotilivých trénigov na rôznych povrchoch (cesta, terén), aj na atletickom štadióne TUKE, či v krásnom Kulturparku. 

Tešíme sa Vás 

Martin / Matej / Martina

Vaše Bezecke Potreby
www.bezeckepotreby.sk