O nás

Srdečne Ťa vítame na našej bežeckej stránke!

Ak aj ty patríš k nadšencom behu, potom si tu správne. Sme internetový obchod a ponúkame možnosť nákupu kvalitného bežeckého tovaru z pohodlia domova. Tovar vyberáme na základe kritérií akými sú kvalita, komfort používania, referencie, design a samozrejme aj vlastné skúsenosti a rady od našich priateľov - bežcov.

Pôsobíme na trhu už od roku 2009 a snažíme sa, aby sa sortiment ponúkaného tovaru neustále rozrastal. Na stránke nájdeš nielen bežecký tovar, ale aj zaújímavé články (v sekcii blog) s radami pre začiatočníkov ako aj skúsených bežcov. Postupne sme sa rozrástli aj o bežeckú predajňu, ktorá je špecializovaná pre beh a preto ju radi voláme "bežecká špeciálka" :) Na našej predajni v Banskej Bystrici sme Ti plne k dispozícii každý pracovný deň od 10-18tej a v sobotu od 9.00-12.00 (v prípadoch štátnych sviatkov si to prosím radšej over telefonicky). V našej bežeckej predajni Ťa privítame s radosťou, odborným prístupom vrátane diagnostiky nášlapu a širokým sortimentom tých najlepších bežeckých kúskov. Radi ti pomôžeme s nákupom a odborným poradenstvom, takže v prípade ak potrebuješ poradiť s výberom, nie si si istý veľkosťou, prípadne potrebuješ objasniť bežecké pojmy - SME TU PRE TEBA - stačí napísať alebo zavolať, alebo sa u nás zastaviť! :-)

Ak by si ale tvoju zásielku chcel najskôr vyskúšať, je možné si tovar objednať na osobný odber na našej predajni v Banskej Bystrici.

Prajeme príjemny nákup!

Tím www.bezeckepotreby.sk
Matej & Maja & Robo & Patrik