Vrátenie tovaru do 30 dní

Rozumieme, že nákup cez internet môže byť niekedy náročný. Preto sme sa rozhodli spraviť nakupovanie u nás ešte jednoduchšie a bezstarostnejšie s našou "30-dňovou garanciou vrátenia peňazí!"

Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste so svojím nákupom úplne spokojní, môžete nám tovar vrátiť. Ako? Je to jednoduché. Tovar musí byť nepoškodený, vrátený so všetkým príslušenstvom a v nepoškodenom originálnom balení. Tento postup nám zabezpečuje, že môžeme vrátiť plnú sumu vašej kúpy.

Za vrátený tovar nesiete plnú zodpovednosť až do chvíle, kým ju nepreberieme my na bezeckepotreby.sk. Preto Vás chceme požiadať o zváženie poistenia vrátenej záslielky, nakoľko za stratu zásielky nemôžeme prebrať zodpovednosť. Tento postup nám zabezpečuje, že môžeme vrátiť plnú sumu vašej kúpy.

Naším cieľom je urobiť váš nákupný zážitok čo najpohodlnejším a najpríjemnejším. A preto, ak zistíte, že vám nové bežecké topánky nesedia, alebo ste si jednoducho rozmysleli svoju voľbu, neváhajte a pošlite nám tovar späť. Máte na to celých 30 dní od dátumu nákupu.

Tak neváhajte a začnite nakupovať s dôverou. Vyberte si to, čo vám príde najlepšie a v prípade, že to nie je presne to, čo ste hľadali, využite našu "30-dňovú garanciu vrátenia peňazí". U nás nakupujete bez rizika a bez stresu. Potešte sa nakupovaním bez obáv a využite všetky výhody, ktoré náš bežecký e-shop ponúka!

Formulár pre vrátenie/výmenu tovaru nájdete TU.

Adresa pre vrátenie tovaru: 

AIRE s.r.o.
Cesta na štadión 7
97401, B.Bystrica

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k behu, výberu a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00