Prečo nakupovať u nás

Existuje množstvo športov, kamenných aj internetových. Prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás ?

1, Bežecký tovar predávame od roku 2009. V tomto roku bol založený jeden z prvých špecializovaných bežeckých internetových obchodov na slovensku – bezeckepotreby.sk. Za tento čas sme si u našich zákazníkov vybudovali meno a dôveru. Našim cieľom je Vaša maximálna spokojnosť v čom sa neustále snažíme zlepšovať.

2, Tovar objednávame len od autorizovaných distribútorov, čím Vám vieme poskytnúť 100% ponákupný servis a maximum informácii o produktoch ktoré ponúkame na bezeckepotreby.sk. Samozrejmosťou je predaj výhradne originálneho tovaru na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.

3, Väčšinu tovaru máme skladom a je tak pripravený k expedovaniu. To nám spolu s našimi skúsenosťami dovoľuje vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie.

4, Ponúkame diagnostiku došlapu ZADARMO (pri zakúpení bežeckej obuvi). A sme jedným z mála, ktorý to dokáže nielen na predajni, ale aj cez internet. (platí pri zakúpení bežeckej obuvi). 

5, Tovar zakúpený u nás je možné vrátiť až do 28 dní. Aby bolo nakupovanie pre Vás čo najpohodlnejšie, máte teraz 2 x viac času na prehodnotenie svojho nákupu.

6, Pri nákupe nad 70 Eur máte dopravu ZADARMO. Žiadne poplatky za balné, či iné "nezmysly :-)

7, Osobný odber či rezervácia tovaru priamo na predajni. Veríme, že stretnúť sa s Vami osobne je to najlepšie ako Vám pomôcť s výberom. 

8, Vernostný program. Ostať nám verný sa vypláca. Za každý nákup zbierate body do vertostného programu, ktoré si následne viete jednoducho premeniť na zľavový kupón. Zľavový kupón môžete využiť pre ďalší nákup, alebo dokonca ním obdarovať svojho blízkeho. Podmienkou je Vaša registrácia. 

9, Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti našich zákazníkov. Preto kladieme dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Našim cieľom je Vaša dlhodobá spokojnosť a nie okamžitý zisk. 

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k behu, výberu a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00