Bezplatné vrátenie tovaru

NESADLI TI TENISKY? ŽIADNY PROBLÉM! U NÁS TI ICH BEZPLATNE VYMENÍME!

V bezeckepotreby.sk sa snažíme neustále zlepšovať a prinášať Vám, zákazníkom, ten najlepší servis na najvyššej možnej úrovni. Či už ide o nákup v našej bežeckej špecializovanej predajni, alebo o online nakupovanie na našom eshope.

Často sa stane, že nech vyberáme akokoľvek chceme, niekedy proste správnu veľkosť bežeckej obuvi netrafíme. No a práve vtedy nastáva stará známa tortúra pri vrátení tovaru.

Nedostatok času, množstvo termínov a priveľa pracovných povinností – to všetko bráni hladkej výmene tovaru. Presne preto pri našich zásielkach pri objednávke bežeckých tenisiek odteraz nájdete štítky prepravnej spoločnosti UPS, vďaka ktorým bude výmena tovaru rýchlejšia a hladšia ako kedykoľvek predtým. A najlepšie na tom celom je, že je to zdarma! 

Uveďme si príklad. Objednáte si novú bežeckú obuv. Príde Vám domov zásielka, otvoríte ju, vyskúšate si bežeckú obuv, no zistíte, že potrebujete o číslo väčšiu veľkosť. V krabici nájdete okrem faktúry aj UPS štítok spoločne s formulárom na výmenu/vrátenie tovaru - na stiahnutie TU. Na UPS štítku už iba vyplníte Vaše údaje (meno, adresa, telefónne číslo), do balíka vložíte vyplnený formulár s informáciou za akú veľkosť si tovar prajete vymeniť, krabicu zalepíte a vyplnený štítok nalepíte na krabicu. Zavoláte na telefónne číslo uvedené pri UPS štítku. Na dispečingu nahlásite, že máte zásielku, pre ktorú sa treba zastaviť.  Následne sa v dohodnutý termín na Vami uvedenej adrese zastaví kuriér a zásielku od Vás preberie .

Vy nemusíte nič platiť, nosiť na poštu, alebo na depo. Také jednoduché!

Bežecká obuv určená pre výmenu/vrátenie musí byť nenosená, nepoškodená a v pôvodnom balení s pôvodnými etiketami.

Pevne veríme, že sme Vás touto novinkou v našich službách potešili. Vy si teraz vďaka ušetrenému času môžete ísť napríklad zabehať! :-) 

Tím bezeckepotreby.sk

* Platí len pre objednávky s bežeckou obuvou

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k behu, výberu a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00