Bezplatná vymena tovaru

NESADLI TI TENISKY? ŽIADNY PROBLÉM! U NÁS TI ICH BEZPLATNE VYMENÍME!

V bezeckepotreby.sk sa snažíme neustále zlepšovať a prinášať Vám, zákazníkom, ten najlepší servis na najvyššej možnej úrovni. Či už ide o nákup v našej bežeckej špecializovanej predajni, alebo o online nakupovanie na našom eshope.

Často sa stane, že nech vyberáme akokoľvek chceme, niekedy proste správnu veľkosť bežeckej obuvi netrafíme. No a práve vtedy nastáva stará známa tortúra pri vrátení tovaru.

Nedostatok času, množstvo termínov a priveľa pracovných povinností – to všetko bráni hladkej výmene tovaru. Presne preto pri našich zásielkach pri objednávke bežeckých tenisiek odteraz ponúkame možnosť bezplatnej (prvej) výmeny bežeckej obuvi. 

Uveďme si príklad. Objednáte si novú bežeckú obuv. Príde Vám domov zásielka, otvoríte ju, vyskúšate si bežeckú obuv, no zistíte, že potrebujete o číslo väčšiu veľkosť. Následne nás stačí kontaktovať mailom /prípadne telefonicky/ a my za vás objednáme vyzdvihnutie kuriéra na vami uvedenej adrese. Podmienkou je vyplnený formulár s informáciou za akú veľkosť si tovar prajete vymeniť (na stiahnutie TU), ktorý vložíte do zabalenej krabice spoločne s faktúrou o zakúpení tovaru. A najlepšie na tom celom je, že je to zdarma! 

Vy nemusíte nič platiť, nosiť na poštu, alebo na depo. Také jednoduché!

Bežecká obuv určená pre výmenu musí byť nenosená, nepoškodená a v pôvodnom balení s pôvodnými etiketami. Táto služba neplatí pre vrátenie tovaru!

Pevne veríme, že sme Vás touto novinkou v našich službách potešili. Vy si teraz vďaka ušetrenému času môžete ísť napríklad zabehať! :-) 

Tím bezeckepotreby.sk

* Platí len pre objednávky s bežeckou obuvou

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k behu, výberu a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00