Objednávka do 14.00, doručenie nasledujúci deň

Doručenie vašich objednávok u nás je skutočne rýchle!

Ak je niečo lepšie ako výber toho správneho bežeckého vybavenia, je to rýchle doručenie toho vybavenia priamo k vám domov! Preto sme hrdí na naše "Expresné doručenie tovaru".

Nič nie je frustrujúcejšie ako čakať na tovar, ktorý ste nedočkavo objednali. U nás však nebudete musieť trpieť týmto stresom. Objednajte si bežecké topánky, oblečenie alebo doplnky ktoré su "skladom" u nás do 14:00 a vychutnajte si pohodlie doručenia už nasledujúci pracovný deň. Doručenie nasledujúci pracovný deň platí len pri výbere dopravy cez "kuriér UPS". Robíme všetko preto, aby sa nám to podarilo aj so zásielkami po 14:00, to už však slúbiť nevieme :( . Prípadne si tovar môžete objednať s dopravou "osobný odber" a vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť už 45 minút po zadaní objednávky.

To znamená, že môžete plánovať svoj ďalší beh alebo tréning bez obáv o oneskorenie. U nás sa staráme o vaše potreby rýchlo a efektívne, takže sa môžete sústrediť na to, čo je naozaj dôležité - vaše bežecké ciele.

Takže neváhajte! Prejdite si našu širokú ponuku produktov a vyberte si presne to, čo potrebujete. A potom sa jednoducho uvoľnite a tešte sa na rýchle doručenie. U nás nie je potrebné čakať, aby ste mohli začať behať v novom vybavení.

V našom bežeckom e-shope sa váš čas cení rovnako ako vaša vášeň pre beh. Objednajte si svoje obľúbené bežecké potreby a vychutnajte si naše "Expresné doručenie tovaru". Nakupujte u nás a zažite radosť z rýchleho a spoľahlivého doručenia!

Tím 
bezeckepotreby.sk

 

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k behu, výberu a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00