CEP - The Intelligent Sportswear

CEP - The Intelligent Sportswear

Ako súčasť spoločnosti medi (nemecký výrobca technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov, ktorý sa stal jedným z vedúcich hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami) zdieľa CEP rovnako mimoriadne vysoké, najmodernejšie výrobné ...
Zaujímavosti16.08.2018 12:35:03

Ako súčasť spoločnosti medi (nemecký výrobca technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov, ktorý sa stal jedným z vedúcich hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami) zdieľa CEP rovnako mimoriadne vysoké, najmodernejšie výrobné štandardy a unikátnu kompresnú technológiu značky medi („medi compression“).

Spoločne s renomovanými vedcami, lekármi a športovcami zúročila spoločnosť medi tieto bohaté znalosti a optimálne ich integrovala do všetkých produktov CEP tak, aby splnila veľmi špecifické potreby športovcov. Výsledok: Prvotriedne pohodlie pri nosení s rôznymi benefitmi navyše, ako sú napr. zvýšený výkon a rýchlejšia regenerácia, zlepšená svalová a kĺbová stabilizácia, zvýšená koordinácia prinášajúca väčšiu pohybovú presnosť a tiež vynikajúcu ochranu pred zraneniami. 
Nie je teda prekvapením, že stále viac športovcov všetkých úrovní chce zažiť koncept CEP na vlastnej koži pri prevádzkovaní svojho športu – či už ide o beh, triatlon, fitness, zimné športy, outdoorové športy, tímové športy, cyklistiku, jazdectvo alebo golf.

Športové ponožky sú hlavným produktom CEP a prichádzaj na trh v modeloch presne prispôsobených špeciálnym požiadavkám športovcov. Ide o kompresné podkolienkykompresné lýtkové návleky a krátke kompresné ponožky. Novinkou pre sezónu 2015 sú i nízke členkové ponožky. Portfólio CEP ďalej zahŕňa kompresné stehenné návleky a športové kompresné oblečenie - bežecké šortky, ¾ bežecké šortky, bežecké nohavice, cyklistické šortky a šortky BASE v klasickej i ¾ podobe. Všetky vymenované produkty vykazujú rovnakú kvalitu, funkčnosť a benefity ako športové podkolienky. Kolekciu CEP dopĺňa výberové funkčné športové oblečenie (tričká Ultralight a elastické športové šortky BASE active) navrhnuté a vyrobené špeciálne za účelom maximálneho pohodlia. Tieto položky – v kombinácii s podkolienkami a šortkami vybavenými technológiou medi compression – poskytujú športovcom kompletný sortiment výrobkov, z ktorého si môžu vybrať tak, aby mohli mať pôžitok z jedinečných benefitov a prémiovej kvality značky CEP, a to doslova od hlavy po päty.

Medzi užívateľov produktov CEP patrí napr. americký běžec Meb Keflezighi (víťaz Boston Marathonu 2014), triatlonisti Michelle Vesterbyová (Dánsko) a Andy Potts (USA), športovci Nemeckej lyžiarskej asociácie (DSV), víťaz zjazdu na lyžiach v Kitzbühelu Daron Rahlves (USA), profesionálny horolezec Stefan Siegrist (Švajčiarsko), víťaz US Open a Wimbledonu v mužskej štvorhre Philipp Petzschner (Nemecko), basketbalisti bundesligového tímu medi Bayreuth a slovinský národný basketbalový tím či mnohí profesionálny futbalisti v európskych ligách (napr. Arjen Robben – Bayern Mníchov). Do rodiny CEP už patria taktiež českí a slovenskí športovci. Menovať môžeme napr. extraligové volejbalistky SK UP Olomouc (3. miesto v sezóne 2013/2014), extraligové hádzanári HC Zubří či elitný MTB tím Česká spořitelna Accolade. Produkty CEP používa aj akrobatická lyžiarka Nikola Sudová, třinecký hokejista a najlepší strelec základnej časti tohoročnej hokejovej extraligy Erik Hrňa a taktiež známa inštruktorka fitness Hanka Kynychová. Na Slovensku je to napr. skupina Exterémni prekážkoví bežci (ich členom je i Peter Žiška – európsky šampión v Spartan Race pre rok 2014), jazdci Bikestrike.com teamu, vicemajster Európy v tower runingu pro rok 2014 Tomáš Čelko a Stanislav Zupka, ďalší úspešný pretekár v stále populárnejších pretekoch Spartan Race.

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k behu, výberu a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00