Naša PREDAJŇA je od soboty 19.12 ZATVORENÁ do odvolania! Online doručenie beží bez zmeny! Široká ponuka skladom a bezpečný spôsob doručenia alebo osobného odberu!

Novinky - homepage

NAŠA PREDAJŇA JE ZATVORENÁ!

Milí bežci, naša predajňa v Banskej Bystrici je žiaľ kôli zlej pandemickej situácii ZATVORENÁ DO ODVOLANIA! Sme tu však pre Vás v prípade osobného odberu od PONDELKA do PIATKU od 9.00 do 16.00 /neplatí pre 31.12 štvrtok sme zatvorený/.

Nový HOKA CHALLENGER ATR 6 je už na sklade!

Áno, čitate dobre. Váš obľúbený model aj na asfalt, aj do ľahkého terénu Hoka Challenger ATR 6 je už skladom ako v "bežnej", tak aj v Gore-Tex verzii. Dokonca ho pre Vás už Robo stihol aj otestovať!  

ČAS PRE GORE-TEX MEMBRÁNU?

Mokro v bežeckých topánkach veru nie je nič príjemné. Iste, ak behávate 30 min, dá sa to vydržať. Ak ale chcete mať komfort sucha, viac tepla v topánke a pár gramov naviac vám nerobí vrásky na čele, pozrite našu ponuku WATERPROOF, teda nepremokavých bežeckých modelov. Ako do terénu, tak aj na cestu.   

BEZECKEPOTREBY už dobehli aj na Youtube!

Na našom novom YouTube kanáli nájdete videá o bežeckých novinkách, ako prebieha diagnostika nášlapu či prečo sa rozhodnúť práve pre BezeckePotreby. Ďalšie videá budú samozrejme pribúdať. Budeme radi ak nám zanecháte like alebo subscribe, prípadne oboje :)