Predajňa už OTVORENÁ a ONLINE beží bez zmeny. Široká ponuka skladom a bezpečný spôsob doručenia + možnosť osobného odberu na predajni. 

Novinky - homepage

NAŠA PREDAJŇA UŽ OTVORENÁ!

Milí bežci. S radosťou Vám oznamujeme, že naša predajňa v Banskej Bystrici je opať otvorená podľa štandartných otváracích hodín /po-pi 10-18, so 9-12/. Čaká na Vás široká ponuka noviniek od tých najlepších bežeckých značiek. Tešíme sa na Vás. 

Musíme povedať, že nová kolekcia od ASICS vyzerá skvele!

Lavína nových bežeckých modelov sa k nám už dovalila. Skvelá farebná kombinácia Gel-Kayano 26, úplne nový Gel-Nimbus 22 plne obhájil status najpohodlnejšieho ASICS modelu a Vaša najobľúbenejšia pronančná "botka" GT-2000 je tu už v 8 generácii. A aby toho nebolo málo, tak do terénu si ASICS Gel-Fujitrabuco 8 jednoducho zamilujete. Čerešničkou efektivity sa stáva ASICS GlideRide

BezeckePotreby už dobehli aj na Youtube!

Na našom novom YouTube kanáli nájdete videá o bežeckých novinkách, ako prebieha diagnostika nášlapu či prečo sa rozhodnúť práve pre BezeckePotreby. Ďalšie videá budú samozrejme pribúdať. Budeme radi ak nám zanecháte like alebo subscribe, prípadne oboje :)