Naša predajňa je od 24.10.2020 na základe nariadenia do odvolania zatvorená. ONLINE BEŽÍ SAMOZREJME BEZ ZMENY! Široká ponuka skladom a bezpečný spôsob doručenia.

Novinky - homepage

GORE NOVINKY NASKLADNENÉ!

Na príjemné teploty už pomaly zabúdame a preto je čas sa poobzerať po zimnej bežeckej výbave. Veď koniec koncov, aktuálne to vyzerá už len na beh v exteriéry a na to sa jednoducho treba pripraviť! GORE WEAR ako líder na trhu s membránamy si pre nás pripravil opäť krásnu kolekciu vyšperkovanú novou membránou Gore-Tex Infinium, či neskutočnou bundou R5 Gore-Tex Infinium Insulated Jacket s jedinečným materiálom Polartec Alpha. Ako pre dámy, tak aj pre pánov

ČAS PRE GORE-TEX MEMBRÁNU?

Mokro v bežeckých topánkach veru nie je nič príjemné. Iste, ak behávate 30 min, dá sa to vydržať. Ak ale chcete mať komfort sucha, viac tepla v topánke a pár gramov naviac vám nerobí vrásky na čele, pozrite našu ponuku WATERPROOF, teda nepremokavých bežeckých modelov. Ako do terénu, tak aj na cestu.   

NAŠA PREDAJŇA OTVORENÁ!

Milí bežci. S radosťou Vám oznamujeme, že naša predajňa v Banskej Bystrici je otvorená podľa štandartných otváracích hodín /po-pi 10-18, so 9-12/. Čaká na Vás široká ponuka noviniek od tých najlepších bežeckých značiek. Tešíme sa na Vás. 

BEZECKEPOTREBY už dobehli aj na Youtube!

Na našom novom YouTube kanáli nájdete videá o bežeckých novinkách, ako prebieha diagnostika nášlapu či prečo sa rozhodnúť práve pre BezeckePotreby. Ďalšie videá budú samozrejme pribúdať. Budeme radi ak nám zanecháte like alebo subscribe, prípadne oboje :)